Magnetinės kaladėlės iš japoko.lt

Mūsų atsiliepimas

Pakalbėkime apie vaikų žaislus. Šį kartą apie kaladėles. 

Patricijai kaladėlės kaip žaidimo įrankis, o ne kramtukas įdomios pasidarė maždaug apie 8 mėnesį, kada pradėjo daugiau judėti savarankiškai. Tuo metu jos tarnavo ne tik kaip kramtukai, bet ir kaip skatinimo ropoti priemonė. Mes statydavome iš jų bokštelius, o Patricijai juos nugriauti - vienas malonumas. Po kurio laiko pastebėjome, kad kaladėles viena ant kitos jau bando sudėti ir pati. Tuomet atėjo etapas, kai kaladėles reikėdavo sudėti arba išimti iš kibirėlio. O dar vėliau, jas sudėti per atitinkamą kibirėlio dangčio angą. Tai tiek galimų variacijų veikloms su kaladėlėmis. Bet tai dar ne viskas. 

Mes su jumis dalinomės, kad turime magnetines kaladėles iš japoko.lt :

https://japoko.com/produktas/magnetinis-konstruktorius-people-blocks-go-go-world/ šis rinkinys, deja, kol kas išparduotas. 

Na, o kitą rinkinį, gavome dovanų iš japoko.lt, tad čia pažymėsiu reklama:

https://japoko.com/produktas/magnetinis-konstruktorius-people-blocks-gyvunai/

Šios kaladėlės dar labiau praplėtė galimybes ne tik individualiam žaidimui, bet ir vaizduotei, kūrybai. Kadangi šios magnetinės kaladėlės yra skirtingų formų ir spalvų, o jas dar ir galima sujungti vieną su kita magnetiniais kraštais, iš jų galima sukonstruoti kokias tik nori figūras - mašinėles, gyvūnus, pastatus ar bet ką, kas tik šauna į galvą. Mažylis lavina savo gebėjimą sujungti, atskirti, tas jausmas, kad kaladėlė viena kitą pritraukia jiems kelia smalsumą. Žiūrinėti visas skirtingas formas, taip pat labai įdomu. Patricijai ypatingai patinka visos detalės su ratukais. 

Žaidžiant su šiom kaladėlėm galima ne tik konstruoti įdomius dalykus, jas jungti, griauti, bet ir tarkime rūšiuoti pagal spalvas. Rūšiuoti pagal formas. Mes taip darome su taisyklingos formos kubeliais, bandome iš visų kaladėlių atskirti būtent juos ir sumesti į kibirėlį. 

Taip pat, tarkime aš atrenku kelias geltonas kaladėles ir pasakau Patricijai, kad čia geltonos spalvos kaladėlės, atrenku tuomet raudonas, tada keletą žalių. Kai turime kelias skirtingų spalvų krūveles aš Patricijos perklausiu, tarkime, kur yra geltonos spalvos kaladėlės. 

Fantazijai ribų nėra. O geriausia, kad skirtingus rinkinius galima laisvai apjungti tarpusavyje, taip sukaupiant savo kolekciją ir dar praplečiant galimybes kūrybai ir vaizduotės lavinimui. 

Dar labai svarbus dalykas, kurį verta paminėti, kad šios magnetinės kaladėlės tinkamos vaikams nuo 12 mėnesių ir yra sukurtos Japonijoje.