Mūsų viešnagė SPA Vilnius Anykščiai

Mūsų atsiliepimas

2/26/2022

Kai pradėjau dalintis mūsų viešnagės SPA Vilnius Anykščiai akimirkomis, gavau labai daug žinučių su prašymu pasidalinti atsiliepimu. Ar mums patinka, koks maistas, ar vaikui yra ką valgyti ir taip toliau. Taigi, pagaliau prisėdau parašyti jums mūsų nuomonę apie šį SPA.

Esame buvę ne viename SPA, tiek Birštone, tiek Druskininkuose, esame lankęsi ir Palangos baseine. Pradedant trumpai ir konkrečiai, kol kas, SPA Vilnius Anykščiai yra geriausia vieta, kurioje teko ilsėtis. Vienbalsiai sutinkame su vyru abu. Prie lifto teko sutikti vieną pagyvenusią porą, kurie ten lankėsi irgi pirmą kartą, jiems tai padaryti rekomendavo jų vaikai. Sakė, kad jei norite sužinoti ką reiškia malonus ir paslaugus kolektyvas bei skanus maistas - važiuokite čia. Ir mes antriname šiems žodžiams.

Nuo pat atvykimo į SPA mus maloniai pasitiko, viską papasakojo, paaiškino. Kambarys buvo išskirtinai erdvus lyginant su visais, kuriuose buvome, Mes turėjome Deluxe tipo kambarį, kuris rekomenduojamas vykstant su vaiku. Turėjome du miegamuosius ir net erdvę svetainę. Vienas vonios kambarys su tualetu ir dar papildomas tualetas viename iš miegamųjų.

Atvykę ant lovos radome pasveikinimo kortelę užrašytą ranka ir su kreipiniu visų mūsų vardais, man toks asmeniškas dėmesys visuomet labai sušildo širdį. Tokios smulkmenos, bet jautiesi laukiamas ir svarbus. Taip pat, buvo padėta atvirutė ir trumpa knygelė, labiau žurnaliukas, su vaikiška pasaka. Kambaryje buvo šaldytuvas, arbatinis, keli obuoliai pasivaišinimui.

Kol vyras mėgavosi masašu, mes su Patricija išsiruošėme į restoraną, šiek tiek užkąsti, o aš panorau išgerti kavos. Nes buvo jau po pietų, nes įsiregistravimas čia nuo 15 valandos. Bet kiek suprantu dabar daug kur taip. Restorane radome ir atskirą vaikišką meniu, kuriame net yra 4 tyrelės patiems mažiausiems kūdikiams, kurie tik pradeda susipažinti su maistu. Mane šis dalykas taip nustebino, taip viskuo pasirūpinta, kad ir mamos galėtų pailsėti. Tuo kartu užsakiau Patricijai lietinių su varške.

Vėliau buvo mano eilė pasimėgauti Bali masažu, tai jei ir jūs esate iš tų, kurios dievina švelnius masažus, veikiau paglostymus - rekomenduoju. Toks atsipalaidavimas, kad sunku žodžiais apibūdinti.

Baseino zona nėra labai didelė lyginant su, pavyzdžiui, Vytautas Mineral Spa ar net tuo pačiu Grand Resot esančiu prie Vilniaus, bet mums tikrai užteko. Gal todėl, kad šiame viešbutyje, nors jis ir pilnai užimtas būna, žmonių atrodo nedaug, visur dvelkia ramybe. Tad baseine visuomet rasdavome ir laisvą gultą bei nereikėdavo baseinuose mirkti alkūne prie alkūnės su kitais žmonėmis. Vaikams yra vienas mažas atskiras baseinas. Vanduo jame tikrai šiltas. Pakanakami didelė džiakuzi. Žodžiu, mes patenkinti. Patricija ir.

Pusryčiai abu rytus, kiek buvome, buvo skirtingi. Pirmąją dieną Patricija valgė omletą, dešrelę, avižinę košę, lietinių. Antrąją dieną pusryčiams valgė chia sėklų pudingo, kiaušinienės (vyras užsisakė, kad iškeptų), taip pat ragavo trintų vaisių kokteilį. Man antrą dieną patiko duonelė su užkeptu kiaušiniu. Pusryčių pasirinkimo bent mums pakako. Aš gaudavau ir kavos be kofeino bei augaliniu pienu arba pienu be laktozės.

Vakarienę abu vakarus užsisakydavom į kambarį. Tiesiog mūsų buvo toks ritmas, kad vakare eidavome į baseiną ir į kambarį grįždavome apie 19 valandą, visi atsipalaidavę, išsimaudę, įsisupę į chalatus, nenorėdavosi skubėti ir ruoštis į restoraną, ypač norint ramesnio laiko vaikui. Maistą vakarienės metu reikėdavo sakytis iš meniu (kiek žinau pietų metu rodos irgi, tik pačiu pietų metu neidavome, truputį po pietų eidavome dar į restoraną, nes Patricijas atsikelia prieš 15 valandą).Maistas buvo labai labai skanus, viskas, ką valgėme patiko. Tiek vištienos kepsnys, tiek čiorizo dešrelės, tiek makaronai su vištiena. Žodžiu, tikrai nepasigailėsite.

Visas personalas, pradedant kambarinėmis, spa darbuotojais, restorano darbuotojais labai paslaugūs. Atėjus pavalgyti visuomet paklausdavo ar reiks kėdutės, ją atnešdavo, pastatydavo. Patricijai pasiūlydavo papiešti. Patricija nuolat norėdavo visur vaikščioji, visi jai šypsodavosi, pakalbindavo, niekas nei karto nepasakė, kad vaikas trukdo ar kreivai nežiūrėdavo. Visuomet visi buvo maloniai nusiteikę. Kambarinės paklausdavo ar nieko netrūksta, papildomai vis tiek palikdavo prausimosi reikmenų.

Tad jei tikrai norite ramaus, kokybiško poilsio, tai mes rekomenduojame apsilankyti čia, manau dabar mūsų nr 1. planuojant poilsį pirmiausiai bus SPA Vilnius Anykščiai. Ir ne, čia ne reklama, mes už viską mokėjome iš savo kišenės ir nieko negavome dovanų, išskyrus duonos kepalėlį, kurį viešbutis duoda visiems išvykstantiems.